Geen VVV maar ‘beleveniscentrum Zaanstore’ (met hippe souvenirs)

Het duurt nog tot maart tot het open gaat, maar wij kunnen al niet meer wachten… Zaanstad krijgt geen gewone VVV zoals wij aanvankelijk dachten maar een Zaanstore!
Dat is volgens de gemeente “een moderne, zelfstandige VVV-voorziening, die “een ‘beleveniscentrum’ in het klein” is, en waar je “Zaanse producten of hippe souvenirs” kunt kopen.
Het beleveniscentrum komt in het pand van HoogHuys, tot dusver zat er een VVV-punt in de winkel van Sugar Stars.
Het is overigens maar tijdelijk, als het cultuurcluster klaar is, verhuist het moderne, zelfstandige, hippe beleveniscentrum Zaanstore (“voor als je wilt weten wat er in de stad te beleven is”) naar de overkant.
De exploitatie is in handen van de Stichting Marketing Zaanstreek (u weet wel, van onze vriend Lex Kruijver), die hierin samenwerkt met Amsterdam Marketing.
Beleveniscentrum?
Hippe souvenirs?
We gaan het beleven!
Hooghuys delicatessen wordt http://www.huppathee.nl een thee winkel online.
De winkel van Hooghuys delicatessen sluit definitief op 27 januari.
Tot dit tijd is alles in de uitverkoop tot wel 70% korting.
De thee die te koop is/was bij Hooghuys blijft te koop via http://www.huppathee.nl als extra service wordt de thee gratis thuis bezorgd.
Als de praktische uitwerking van dit stukje fraaie marketingpoëzie (zie kop van artikel) eenzelfde uitvoering krijgt als het beloofde “individuele maatwerk” om Zaanse werklozen weer aan het werk te krijgen heb ik daar toch een heel hard hoofd in ….
De marketingboys van Nijenrode zijn zeker langsgeweest?
Alles wordt tegenwoordig een “belevenis”, “beleving” of beter nog een “experience”. Nog even en het uitvaartcentrum wordt een “beleveniscentrum”, waar je “intense emoties kunt ervaren” ….
Euh.. Rob, de boys van Nyenrode hebben het uitvaartcentrum al gevonden: https://www.deorkaan.nl/merel-kan-uit-de-kist/
Ah, gemist …
“de concurrentie is moordend”
Toepasselijk?
😉
🙂
Ik vind de naam beleveniscentrum Zaanstore helemaal niet slecht gekozen, de naam VVV is niet meer van deze tijd.
Maar hoe het beestje ook heet, een naam is maar een naam, de tijd zal leren of het een succes word en of er echt iets valt te beleven.