Een 58-jarige vrouw uit Amsterdam is vanmorgen overleden na een steekpartij in de Pinasstraat in Peldersveld in Zaandam. Vanmiddag is door de politie in Amsterdam een 40-jarige Zaandammer aangehouden vanwege mogelijke betrokkenheid bij het overlijden van de vrouw.
Deze man voldeed aan het signalement dat eerder door de politie werd verspreid. De rol van deze man wordt door de politie verder onderzocht.
De steekpartij werd donderdagochtend 9 oktober om 09.28 gemeld. Politie, ambulances, brandweer en het Mobiel Medisch Team rukten met spoed uit. Hulpverleners hebben het slachtoffer nog gereanimeerd, maar alle inspanningen mochten niet meer baten. Het slachtoffer is ter plaatse overleden.
Recherche en Forensische Opsporing deden onderzoek in de woning. Een politiehelikopter vloog lange tijd boven het gebied. De politie ging op zoek naar een man van ongeveer 35-45 jaar oud met een Arabisch uiterlijk, donker halflang haar, een zwarte parka met capuchon, een opvallende rode broek en zwarte schoenen met witte accenten.
De politie vraagt nog steeds om informatie die ze verder kan helpen in het onderzoek. Dat kan via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000.
Onder een slideshow met zeven foto’s (klik op pijltjes of swipe):
Door Michel Schermer.
Kijk om 9.28 is dit vreselijks gebeurd. Oma kwam uit Amsterdam, zo vroeg, voor de kleinkinderen, denk ik dan maar, naar school 5e brengen.
Het is jullie burger plicht om te melden wat je weet en dan kan justitie daar wat mee.
Meld alles wat je denkt te weten, het is je burgerplicht 0900 8844
En de omgeving was stil, behalve dat ene telefoontje waardoor de politie kwam. Helaas, te laat ! Een mooi mens overleden en de buurt deed vooral........niets !
Dat ene telefoontje had al veel eerder moeten komen door bezorgde buurtbewoners, zij kunnen dingen zien en constateren.
Ja, buurtbewoners van het Peldersveld, jullie wonen daar, zij aan zij en jullie merkte niets op ? Dat kan haast niet !!
Herpak je, maak een buurt app en laat dit nooit meer gebeuren of bel 0900 8844 !
Ja, dit had kunnen worden voorkomen als je liefde had voor de mensen, de straat, de buurt !
Ga bij jezelf te rade !
BEL 0900 8844 bij onraad, je bent geen overlast BEL !
Nu is er een oma, moeder overleden omdat de buurt zich afwenden en niet deed wat buren moeten doen !!!!
0900 8844