Goede wijn behoeft geen krans en uitmuntend water al helemaal niet. Wie Zaans water kent, heeft het door de aderen vloeien.
Water
Het kan geen toeval zijn dat water-fotografe Daniƫlle van der Erve zich in Zaanstad heeft gevestigd. Elke maand deelt ze water met ons. Uit de rivier, een sloot, een meer of een plas, maar altijd Zaans.
Daniƫlle:
āBijzonder om te zien hoe het leven boven water het wateroppervlak zelf beĆÆnvloed, maar andersom ook. De kleuren van water weerkaatsen ook weer naar de omgeving er omheen, zoals hier bij de Den Uylbrug. Roze en oranje (echte en reflecterende) kleuren van de ondergaande zon schijnen op de betonnen palen.ā
Van 6 t/m 28 oktober exposeert Daniƫlle in het Monet Atelier in Zaandam. Komend weekend is werk van haar te zien in Zaans Groen.

Door Daniƫlle van der Erve