De honkballers van Cromtigers zijn het seizoen goed begonnen en willen weer punten pakken in een Twents tijgergevecht. De waterpoloheren van ZV de Ham sluiten vanavond de reguliere competitie af in de Eredivisie. Dan is er ook nog een halve voetbalwedstrijd met grote belangen.

Dit is de sportagenda van het aankomende weekeinde.

Donderdag 24 april

Waterpolo

De heren van ZV de ham spelen de laatste competitiewedstrijd in de Eredivisie. Voor de stand maakt deze wedstrijd niet meer uit, de ploeg uit Krommenie zal eindigen op de 9e plek.

WedstrijdTijd
Eredivisie herenZV de Ham – ZVL 188621.15

Zondag 27 april

Honkbal

De eerste drie wedstrijden van de competitie werden door de Cromtigers omgezet in tweemaal winst. Een goed begin. Zondag gaat de ploeg naar Enschede voor een tijgerstrijd tegen Tex Town Tigers. Die ploeg speelde nog maar twee duels waarvan er eentje werd gewonnen.

WedstrijdTijd
2e klasse B herenTex Town Tigers – Cromtigers14.30
Speler Joey Kuijstens en coach Just van Heems van Cromtigers.

Voetbal

In de 4e Klasse van het voetbal is er een halve inhaalwedstrijd. Het duel tussen RCZ en Nieuw West United werd vorige maand gestaakt. Om 14.00 uur zal er zondag verder worden gespeeld. RCZ staat met 1-0 voor en de Amsterdammers kregen twee keer rood dus staan met negen spelers op het veld.

Er zal vanaf de 40e minuut worden gespeeld waardoor er na vijf minuten van helft zal worden gewisseld voor de start van de 2e helft. Bij winst is RCZ zeker van de 2e plek in de 4e Klasse en plaatsing voor de nacompetitie.

Feest na winst van RCZ bij Rood Wit Zaanstad. April 2025.

Door Edwin Kleiss. Foto boven: Jan van Poorten (Cromtigers honkbal).