ZCFC heeft zichzelf een vervroegd cadeautje gegeven. Op feestelijke wijze opende het gistermiddag haar ‘nieuwe’ tribune. Vanaf nu zit je op de Kalverhoek een stuk comfortabeler.

Op initiatief van oud eerste-elftalspeler Jesse Haanstra en de zogenaamde mopperploeg zijn op de oude bankjes stoelen geplaatst. In het oranje en zwart zijn nu de letters van de club te lezen.

Geïnteresseerden konden één van de stoeltjes voor vijfentwintig euro per stuk ‘adopteren’ en zo de club sponsoren. De actie was een groot succes, binnen no-time waren de 254 stoeltje ‘verkocht’.

Iedereen die een stoeltje heeft weten te bemachtigen kreeg een naamplaatje als beloning voor het sponsoren van de vereniging. De tribune blijft natuurlijk wel vrij beschikbaar, maar je kunt eventueel op je eigen stoeltje plaats nemen als je dat wilt.

Gisteren bracht het de club behoorlijk wat geluk. Zowel het G-team, alsmede het tweede elftal en het vlaggenschip wonnen op het eigen sportpark hun wedstrijden. Het derde elftal, met behoorlijk wat oud A-selectiespelers, werd zelfs drie speelrondes voor het einde kampioen en werd ook gehuldigd.

Op 13 mei viert de club haar 94ste verjaardag, met het huidige complex en het werk dat ook hierna nog aan de tribune wordt gedaan kan de club richting haar eeuwfeest gaan.

Door John Leppink (Foto’s van ZCFC via Andreas Luckfiel).