Goede wijn behoeft geen krans en uitmuntend water al helemaal niet. Wie Zaans water kent, heeft het door de aderen vloeien.

Water

Het kan geen toeval zijn dat water-fotografe Daniëlle van der Erve zich in Zaanstad heeft gevestigd. Elke maand deelt ze water met ons. Uit de rivier, een sloot, een meer of een plas, maar altijd Zaans. Daniëlle:

‘Een zomers aanblik hier vanaf een bruggetje op de Gedempte Gracht in Zaandam. Het open staan van de gele Beatrixbrug past precies tussen het groen van De Boer Vishandel en het rood van de parasol van het nu zonnige terras. Water is verbindend en maakt het tot een kleurige samenkomst.’

Van 27 juni tot 28 augustus kun je bij Café Fabriek naar de expositie Zomersalon. Onder het thema Creatieve Reis: een jubileum van Kunst en inspiratie’ delen kunstenaars, waaronder Daniëlle, hun passie, innovatie en visie. 

Door Daniëlle van der Erve.