Een Volkswagen is zaterdagmiddag – 13 september – in de sloot naast de Provincialeweg N246 in Assendelft beland. Het eenzijdige ongeluk gebeurde rond 13.15 uur.

De bestuurder reed vanaf de kant van Assendelft richting Beverwijk. Er reed een tractor en een aantal auto’s voor hem. Deze wilde hij inhalen, maar op dat moment kwam er een tegenligger aan. In plaats van weer naar rechts te sturen, stuurde hij naar links. Hierdoor gleed de auto van de weg en belandde in het water.

De hulpdiensten werden gealarmeerd, maar de bestuurder kon zelf uit zijn auto komen en bleef ongedeerd. Bergingsbedrijf Hoogwout heeft de auto uit het water gehaald. De auto is samen met de twee inzittenden met de berger meegegaan.

Het is al het vierde ongeluk op de N246 deze maand. Op 1 september vonden er kort na elkaar twee ongelukken plaats. Bij het eerste ongeluk raakte één persoon gewond, bij het tweede ongeluk twee. Op 11 september botsten een auto en bestelbus frontaal op elkaar. Daarbij werden beide bestuurders naar het ziekenhuis gebracht.

Door Michel Schermer.