Goede wijn behoeft geen krans en uitmuntend water al helemaal niet. Wie Zaans water kent, heeft het door de aderen vloeien. Vandaag met jubileum-podcast.

Water

Het kan geen toeval zijn dat water-fotografe Daniëlle van der Erve zich in Zaanstad heeft gevestigd. Elke maand deelt ze water met ons. Uit de rivier, een sloot, een meer of een plas, maar altijd Zaans. Daniëlle:

‘Het seizoen is bijna voorbij, maar in oktober lagen ze er nog. De kleine cruiseschepen die zomers overdag af en aan varen op de Zaan en overnachten zoals hier voor de flat, naast het Zaantheater. Bovenin (boven water natuurlijk onderin) zijn de raampjes van de slaapvertrekken, de hutten te zien.’

Daniëlle exposeert samen met Dorota Poniatowska tot 14 oktober bij de KunstGreep in Oostzaan, met als titel Wereldse Kleuren.

Vanaf vrijdag 7 november tot 9 december exposeert Daniëlle met Astrid de Lange bij Hub op de Westzijde 14 in Zaandam.

In de podcast vertelt de fotografe meer over haar werk en geeft ze antwoord op de vraag wat waterfotografie voor haar betekent.

De Orkaan podcast (Zaans nieuws) · Daniëlle van der Erve 25 jaar waterfotografe

Door Daniëlle van der Erve.