De laatste dag van de Olympische Spelen is aangebroken. Het waren twee fantastische weken, maar na al dat kijken naar sportende mensen is het nu tijd voor ander vertier, en daar kun je deze zondag al mee beginnen.

In de Zaanstreek bruist het van de leuke activiteiten. Er is kunst, muziek en zelfs een bierproeverij, en dat is nog niet eens de helft van alle leuke activiteiten op deze zondag. Een overzicht kun je natuurlijk vinden in Waarheen, de complete uitgaansagenda van De Orkaan.

Naar Waarheen kun je ook luisteren. In een paar minuten praten we je bij over de leukste Zaanse uitjes. Onder de podcast nog meer tips!

De Orkaan podcast (Zaans nieuws) · Waarheen – Zaanse uitgaanstips van De Orkaan (20 – 22 februari)

Zondag: Palet van kunst in het Weefhuis Zaandijk, akoestisch koffieconcert met Smiegt bij Stichting De Waakzaamheid Koog aan de Zaan, David Vos in de Hervormde Kerk Krommenie, Liefdesbrieven in het Zaantheater, Vlooienmarkt in Sporthal Wormer, Muziekmiddag in de Doopsgezinde Vermaning Zaandam, Probieren in De Groote Weiver Wormerveer en nog veel meer. Kijk maar in onze uitgaansagenda.

Je vindt ‘m hier:

De selectie en interpretatie van Dorine Kat en Di-Lan Sun uit het brede aanbod van Zaans vermaak. De foto is een compilatie van de verschillende evenementen die georganiseerd worden.