In de nacht van zaterdag op zondag – 12 oktober – is een scooter met daarop twee jongens onderuit gegaan. Het ongeluk gebeurde op de Wibautstraat in Zaandam rond 01.35 uur

Volgens een getuige reed een auto, die vanaf de Thorbeckeweg kwam, vermoedelijk door rood licht bij de kruising met de Pieter Jelles Troelstralaan. De bestuurder van de scooter die op de Pieter Jelles Troelstralaan reed en wilde oversteken moest hierdoor heel hard remmen. Daarbij ging de scooter met de twee jongens onderuit.

De bestuurder van de auto reed na het ongeluk door. Een getuige liet nog een andere scooter achter de auto aanrijden, maar die kon de auto niet bijhouden. Het zou gaan om een kleine zwarte auto.

De hulpdiensten waren er binnen korte tijd. Zowel de bestuurder als degene die achterop zat zijn met onbekende verwondingen door een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

Door Michel Schermer.