Zaterdagavond veranderde de Ringvaart in Oostzaan in een varend sprookjesboek. Een piratenschip dook op uit de mist, biggen wiebelden vrolijk op een schuit, Romeinen marcheerden over het water, en zeemeerminnen doken op tussen circusartiesten en een vuurspuwende draak.
De gondeltocht van de 80-jarige Buurtvereniging Noord bracht fantasie en spektakel samen. Publiek langs de kant keek hun ogen uit en de deelnemers lieten zien hoeveel creativiteit er in Oostzaan leeft.
Fotograaf Kees Waqué ving de magie in beeld, zodat iedereen nog even kan nagenieten van dit feest op het water.
Je kan met de pijltjes langs de 17 foto’s sliden:
Door: Dorine Kat, de foto’s zijn van Kees Waqué.

















En onze paarden braken door de heining van de angst en doken bijna in de sloot toen er plotseling een rijk versierde boot uit het niets langs het weiland opdook.
Gelukkig zijn ze niet in de plomp gesprongen anders hadden ze er met de brandweer uitgehaald moeten worden. Hadden we eindelijk de Orkaan gehaald.
Ik weet niet of de boot de prijs heeft gewonnen. Dat waren ze wel waard gezien het spektakel
Excuses voor het feit dat ik zo uit mijn slof schoot, maar 3 paarden op hol is een enorm geweld
:😀😀
Gefeliciteerd, BVN, zowel met jullie 80-jarig bestaan als met deze fantastische gondelvaart. Het was bijna niet te doen om uit te maken wie de prijswinnaars waren, want dat waren eigenlijk alle 11 boten én het publiek . Heerlijk🛶👍👏😀