Wát een ontdekking! We zouden er bijna voorbij zijn gefietst, maar gelukkig stopten we. Pepijn zit achter zijn fonkelnieuwe Pepijns Limokraam aan de Kerkbuurt in Oostzaan. Al sinds het begin van de middag verkoopt hij daar de lekkerste -ijskoude- limonade van het hele dorp — en dat voor maar 50 cent!

En alsof dat nog niet genoeg is, krijg je er standaard een gratis glimlach bij. Waar vind je dat nog?

Ook heeft de directeur een reclameactie bedacht, speciaal voor vandaag. Als je twee bekertjes koopt, dan krijg je er een derde gratis(!) bij!

Toch is het tot nu toe nog niet zo druk geweest als Pepijn had gehoopt. Misschien zijn de meeste feestvierders nog in Amsterdam? Daarom hopen wij dat áls jullie straks terugkomen, jullie direct even stoppen bij Kerkbuurt 44. Een verfrissend glas limonade is precies wat je nodig hebt na zo’n feestelijke dag.

Pepijn heeft zelfs oranje wegmarkeringen aangebracht om je de weg naar zijn kraam te wijzen — je kunt hem dus onmogelijk missen!

En tegen wie lekker in de tuin zit maar zichzelf iets gunt zeggen we: kom nú in actie! Steun deze jonge ondernemer. Hij is er nog tot zeker 19.00 uur! Dus sla je slag voordat de limonade (of de glimlach) op is!

Op naar Pepijns Limokraam! 

Door: Merel Kan, met informatie van Pepijn (die van de kraam).