Op de Vonderweg in Assendelft zijn dinsdagvond – 29 april – een auto en scooter met elkaar in botsing gekomen. Het ongeluk gebeurde rond 22.05 uur.
Een Mini Cooper S die vanaf de Vonderweg kwam, sloeg af naar de Zeedijk. Op dat moment reden vanaf de Vonderweg twee scooters – bestuurd door een vader en zijn zoon – de Zeedijk op. De vader reed voorop en kwam door nog onbekende oorzaak in aanrijding met de auto.
Door de klap draaide de scooter 180 graden om zijn as en belandde in het gras langs de weg. De bestuurder kwam daarbij hard ten val. Hij is met onbekend letsel met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Zijn zoon is in de ambulance met hem meegegaan.
De bestuurder van de Mini bleef ongedeerd, maar was erg geschrokken. Hij maakte zich vooral zorgen om de bestuurder van de scooter.
De scooter raakte zwaar beschadigd en is total loss. Ook de Mini Cooper liep flinke schade op aan de linker voorzijde. Daarbij raakte het voorwiel ontzet. Bergingsbedrijf Van der Eng heeft zowel de auto als de scooters opgehaald.
Onder een slideshow met acht foto’s (klik op pijltjes of swipe):
Bijdrage door Michel Schermer.
