Een beetje lummelen op Derde Kerstdag? Komt niks van in. Er is in onze Zaanstreek genoeg te beleven om er een goede zaterdag van te maken. En weet je het even niet meer? Haal dan die vertrouwde en o zo handige Waarheen erbij. De uitgaansagenda van De Orkaan helpt je in een handomdraai aan een verzetje.

Naar Waarheen kun je ook luisteren. In een paar minuten praten we je bij over de leukste Zaanse uitjes. Onder de podcast nog meer tips! En bekijk ook zeker onze Waarheen-Kerstspecial.

De Orkaan podcast (Zaans nieuws) · Waarheen – Zaanse uitgaanstips van De Orkaan (26 – 28 december)

Vandaag: Let’s Go Barbie in het Zaantheater, 2de Kans Kunst bij Zaansgroen, Expositie Gerrit de Jong in het Honig Breethuis Zaandijk, Top 2000 Café in de Bullekerk, Cabaret Club in het Zaantheater, Natuurlijk Natuur bij Galerie Staphorsius Westzaan, The Mighty 8 – groepsexpositie samengesteld door Brian Elstak bij ArtZaanstad op het Hemburgterrein en nog veel meer. Kijk maar in onze uitgaansagenda.

Je vindt ‘m hier:

De selectie en interpretatie van Dorine Kat en Di-Lan Sun uit het brede aanbod van Zaans vermaak. De foto is een compilatie van de verschillende evenementen die georganiseerd worden.