Heb je nog geen plannen voor het weekend? Dat kan anders. Neem een kijkje in onze fijne en soepele uitgaansagenda, want er is weer van alles te doen in de Zaanstreek!

Vanavond kun je bijvoorbeeld al in Assendelft terecht bij het Beach Volleybal Toernooi. Koppiebar en TC-Sports houden het evenement ieder jaar, en ieder jaar is het een groot feest. Vrijdag rond 19.00 uur is de eerste opslag en op zaterdag en zondag wordt er vanaf 13.00 uur gespeeld.

In onze uitgaansagenda staan nog veel meer leuke uitjes. Wat denk je van een fijne voetbalwedstrijd? De Zaanse clubs trappen her en der het seizoen af met toernooien. Hier is een overzicht.

Dit weekend kun je ook met schipper Tim Conijn een vaartocht maken om vallende sterren te zien. Het weer lijkt mee te zitten! Voor fijne muziek kun je zondag terecht bij Tapperij De Verwachting. Freddy Koridon & Dennis Broek spelen in Assendelft muziek uit de jaren 60 en 70. Brouwerij Hoop in Zaandijk doet het zondag op z’n Amerikaans, maar wel met een lekker ijskoud Zaans biertje.

Dat alles en nog veel meer leuke uitjes vind je hier:

De selectie en interpretatie van Dorine Kat uit het brede aanbod van Zaans vermaak. De foto is een compilatie van de verschillende evenementen die worden gehouden.