Het laatste weekend van november heeft veel moois te bieden. Zo veel zelfs dat je eigenlijk een helpende hand nodig hebt om een, of misschien wel twee, leuke uitjes te kiezen. Daar heb je die handige en altijd beschikbare Waarheen voor; de uitgaansagenda van De Orkaan.

Naar Waarheen kun je ook luisteren. In zo’n zes minuutjes praten Dorine en Di-Lan je bij over de leukste Zaanse uitjes. Onder de podcast vind je nog meer tips!

De Orkaan podcast (Zaans nieuws) · Waarheen – Zaanse uitgaanstips van De Orkaan (28 -30 november)

De komende dagen: Waylon in het Zaantheater, Single Night in Lokaal de Kroon in Wormerveer, Barpuru / 50 jaar Srefidensi bij Zaans Cultuurhuis Zaandam, Sinterklaas leest voor in ’t Regthuys Westzaan, Thom Gerrits bij Stichting Podium Oost-Knollendam, Johan Fretz in De Bieb Zaandam, Nightlife for Dummies in het Zaans Cultuurhuis Zaandam, Jam Sessie in Buurtcentrum De Zeskanter Zaandam, Operette Der Bettelstudent in De Kunstgreep Oostzaan, Probieren in De Groote Weiver Wormerveer, Recital met Matthijs Mesdag en Vaughan Schlepp in de Kooger Vermaning Koog aan de Zaan en nog veel meer. Kijk maar in onze uitgaansagenda.

Je vindt ‘m hier:

De selectie en interpretatie van Di-Lan Sun en Dorine Kat uit het brede aanbod van Zaans vermaak. De foto is een compilatie van de verschillende evenementen die georganiseerd worden.