Fietser mist de bocht en belandt in greppel

Woensdagmiddag – 23 augustus – rond 12.45 uur is een fietser in een greppel belandt langs de Veldweg in Westzaan. De fietser kwam vanaf Ra (het fietspad naast het gevangeniscomplex) en wilde over het bruggetje rechtsaf de Veldweg opgaan.

De fietser reed volgens omstanders behoorlijk door en miste de bocht. Hierdoor belandde hij met zijn fiets in de greppel naast het fietspad.

De politie, brandweer en ambulance kwamen naar de Veldweg om de fietser uit zijn benaderde situatie te bevrijden. Het lukte de man niet om zelfstandig uit de greppel met water te komen. Met de hulp van de hulpdiensten is hij weer op het droge geklommen. Hij is met onbekend letsel door de ambulance naar het ziekenhuis overgebracht.

Bijdrage door Michel Schermer

Deel dit artikel:

3 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *