Lekker! Gluren bij je buren!

Maak je agenda maar vrij om de eerste zondag* in juli ongegeneerd te kunnen gluren bij je buren. Verspreid over de hele Zaanstreek wordt op bijna 50 locaties muziek gemaakt, cabaret uitgevoerd, gedichten voorgedragen en verhalen verteld.

Het bijzondere hieraan is, dat alle optredens plaatsvinden in privé huiskamers en tuinen.

We schreven er begin maart al over, maar nu is het programma van “Gluren bij de buren” bekend. Bijvoorbeeld bij de familie Koene aan de Europastraat in Krommenie. Daar vindt op 2 juli driemaal een optreden plaats van Lucky Leghorn & the Money Men (zie foto boven). Een trio dat zijn sporen verdiend heeft met een mix van C&W/ americana, uitgevoerd op trompet, drumkoffer en gitaar.

Wie precies wil weten wát en waar, kan het beste direct kijken op de website. Ook in jouw wijk is er het nodige te doen. Tip: plan je eigen route op de site.

*In een eerdere versie stond dat het om zaterdag ging, maar dat klopt dus niet

Door: Kees Malingré, foto aangeleverd

Deel dit artikel:

3 reacties

  • Johan Nes

    Wij zijn vorig jaar op verschillende locaties geweest het was een geslaagde middag .
    Dus dit jaar gaan we weer , in het stuk staat dat het op een zaterdag is maar het een zondag.
    Dus zondag 2 juli 2023

  • kees malingre

    Dank Johan, het is inderdaad een zondag ! en dank voor de tip om meerdere locaties te bezoeken.

  • Lucky Leghorn & The Money Men

    Leuk om ons hier tegen te komen! Bedankt voor het plaatsen van dit bericht. was een geslaagde dag voor ons.

    groeten,

    Luuk, Jorn & Frans

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *