Lopen van De Helden naar de Held. Dat kan binnenkort via de nieuwe loopbrug over de Houtveldweg in Zaandam (Westerwatering).
De loopbrug tussen het nieuwbouwproject de Zaanse Helden en de achterliggende wijk en molen De Held Jozua. De brug is alleen toegankelijk voor voetgangers.
Otter DvD maakte onderstaand filmpje van het inhijsen.
De laatste woningen van het complex Zaanse Helden moeten dit jaar worden opgeleverd. Bijna allemaal verkocht (op één na). In totaal gaat het in het complex om 10 gebouwen met in totaal 607 appartementen.

Door Piet Bakker met video van OtterDvD. Lees hier alles wat we over de Zaanse Helden schreven. Extra informatie op projectsite. Foto boven: Geke van de Kamp.

Is dit een tijdelijke brug?
Maar wie heeft z’n handtekening gezet onder de tekening voor dit (wederom) ontzettend lelijk stukje Zaanstad?
Licht het aan mij, waar gaat dit om/over
was een "veilige oversteekplaats" via de weg niet een stuk eenvoudiger geweest??? En die was er toch ook?
de trap komt uit of begint op t pad van de "Held Jozua hoezo en waarom??
Zodat gezegd kan worden "We gaan van de Held naar de Helden?? 🤔
Het ziet er nogeens monsterlijk uit ook zo
en je mag wel goed ter been en conditie zijn!!
Had er dan een roltrap van gemaakt....hoewel die hier altijd maar een kort leven beschoren zijn
Wie bedenkt dit toch allemaal...🙄
dit is echt compleet zinloos, wie gaat dat ding gebruiken , en waarom ? waarheen ? wie heeft hierom gevraagd. het is niet voor ouderen, niet voor werkenden , niet voor mensen op de fiets , niet voor scootmobielen, rolstoelen, kinderwagens niet voor extra parkeerplekken, niet naar een station, niet te doen.gewoon, hooguit jongeren die er gaan hangen , het slopen of simpelweg een extra object om ongelukken op de weg te krijgen, het uitzicht te verpesten van beide zijden en zelfs van boven naar beneden en anders wel andersom, of wellicht voor degene die de wind wil horen janken, of loopbruggen om wil hakken of de hond ertegenaan laat kakken. Deze brug verbind niet, het verbreekt. Stuk is Stuk. Het slechtste idee van Nederland, met stip op 1.
Er komt toch zeker nog wel een lift aan het einde bij de held Jozua? Wet "toegankelijkheid gebouwen" ?
Klein manhattan kreeg zelf op de 3e etage een woning aangeboden. (was nr 1) Ben zelf 65+ 1 slaapkamer geen box, en geen parkeer plek. En het mooiste was, uitzicht op deze brug. Kijkt iedereen je woonkamer in, die over deze brug loopt. Heb vriendelijk bedankt.
Geslaagde vormgeving voor een industriële omgeving.
Wat een lelijk gevaarte, jammer.
De stad rukt op.. Beter zo dan natuurgebieden verwoesten.
Dat is al gebeurd