En alweer een Monet!

Op de zijmuur van Saen Makelaars bij het Verzetsplantsoen in Zaandam is de afgelopen week een hommage aan ‘Monet’ aangebracht.
De mannen (m/v) van BC.ESOBE SPRAYVERSO sloegen ook toe op de hoek van de Gerhardstraat en de Peperstraat. Daar is een woonhuis verfraaid met ‘Monet’ – een knipoog naar ‘Molens in het Westzijderveld’.
De vrouw en man met zijn zoontje op de schouders (met bloem) maakt onderdeel uit van de muurschildering.
We kregen van verschillende lezers de tip. Hessel Kraaij maakte de foto’s.
Op het Instagram-account van justdroneit.eu (drone-vliegers) kwamen we een foto van de muurschildering met de makers (?) tegen.
Lees ook: Zaanstad zomaar een Monet rijker



Prachtig! Zaanstad wordt steeds mooier π
zoals Monet schreef: ‘Zaandam, genoeg om te schilderen voor een heel leven’.
Het werden 25 schilderijen; 25 impressies van de Zaanstreek in 1871.
nog 23 gevels te gaan, wie stelt zijn of haar
‘blinde’ gevel beschikbaar?
Is er iets in de buurt van het beroemde “blauwe huis” aan de Hogendijk?
Prachtige schilderij jammer dat de lelijke kast niet meegenomen is viel hij weg in de achtergrond !
Heerlijk!!!
We want to do all of them, but we need some help π
We would like to help but we don’t know walls to use or have lots of β¬β¬β¬β¬β¬. We are going to send you an e-mail. United we might come to all 25?
prachtig ga vooral zo door
Schitterend!
Geweldig, zo mooi.
Het is toch mooi om een stukje Weerpad in Oostzaan te zien. En dat aan de Gerhardstraat.
Top
Goed gezien Simon Meijn, het Oostzaner weerpad, half Zaandam ligt in de Oostzaner banne. De andere helft in die van Westzaan. Het Weerpad liep van de dijk naar Oostzaan. De molen de Gekroonde Poelenburg stond daar. Weten we ook gelijk waar de naam Poelenburg indirect vandaan komt. Een mooi kunstwerk op een blinde gevel. Vaak is straatkunst helaas niet mooi. Dit is vakwerk. Stukje verderop kwam ik ter wereld in het Johannesziekenhuis. π
Misschien die krotten naast de sluis, dichttimmeren en mooi bespuiten?
Siem, dat hebben we als Stichting Monet al geprobeerd. We werden gelukkig gesponsored om dat te kunnen doen (verf en de planken om de boel mooi gelijk te maken). We hebben het zelfs nog gerestaureerd (= 2x gedaan), maar dat mocht niet baten. Misschien werkt het wel als graffiti-artists het doen?
Zou enorm opknappen dus Zaanstadβ¦β¦..
ZOOOOO leuk. Er zijn vast nog veel meer plekken waar deze jongens hun gang mogen gaan. Kan Zaanstad ze in dienst nemen?
wat een fantastisch initiatief! behalve meer aandacht voor de stichting Monet in Zaandam
fleurt het een groot aantal muren geweldig op.
Ik wil graag ondersteunen om verf te kopen!
Ik vind het geen smoelwerk! Uit zijn verband, rare plekken. Overspuiten. Zie liever de echte schilderijen. En dan met name die fan het Oosterkattegat. Geschilderd vanaf de scheepswerf aan de overkant. Juist! Waar nu die rothuizen staan aan de Bleekersstraat in Zaandam. Met zulke malle improvisatie op groot formaat maak je dat nooit meer goed!
Dank je wel GrΓ©. Ik vind ze ook niet mooi. Hoogstens leuk bedacht. Maar slecht (slordig) uitgevoerd. Monet draait zich om in z’n graf.