De politiek had veel te bespreken deze week. Het Zaanstad Beraad voert dan ook de boventoon in De Week van De Orkaan, maar er is ook verdrietig nieuws voor de dieren in Zaandam-Zuid.
De Zaanse Schans, parkeren bij de Oost-Dorsch in Poelenburg en de manier waarop Zaanstad mensen met een mogelijke uitkeringsschuld probeert te achterhalen. Dat en nog veel meer moest afgelopen donderdag besproken worden. Piet Bakker was erbij.
Mylou ging op bezoek bij Job Hardy van dierenwinkel Debas aan de Zuiddijk. Hij sluit zijn winkel binnenkort en is daar verdrietig over.
Michel Schermer neemt het laatste 112-nieuws door en ook een mogelijk referendum over de Zaanse Schans en de bevriezing van de huren komen aan bod in De Week van De Orkaan. Die kun je hieronder beluisteren, of op zo’n beetje alle streamingdiensten.
Door Mylou Kleij, Piet Bakker, Michel Schermer en Di-Lan Sun.