Zijkanaal C stukje verplaatst…

In december schreven we over een nieuwe zaak in ‘onalledaagse woonaccessoires’, Zijkanaal C, die zich in de Peperstraat had gevestigd.

De winkel is inmiddels een stukje centrum opgeschoven, ze zit nu op de begane grond van de Beatrixflat.

(Als Zijkanaal C zich in de Westzijde vestigt, schrijven we er weer over!)

Eerder zat op deze plek in de Beatrixflat Emrah Party, de kapsalon is naar de Paltrokstraat vertrokken.

Foto’s boven en onder: Marene Kok; helemaal onder het interieur (foto Ruud Hartog).

Zijkanaal C

Interieur (foto Ruud Hartog)

Deel dit artikel:

3 reacties

  • Kees

    Dan heeft de Orkaan toch wat gemist. Na Emrah Party heeft er nog een kapper in het pand gezeten die eind 2018 is gestopt.

    • De Orkaan

      Volgens ons klopt de zin “Eerder zat op deze plek in de Beatrixflat Emrah Party, de kapsalon is naar de Paltrokstraat vertrokken.”

      Dat er daarna een blauwe maandag een andere kapper was, klopt ook. Het klopt allebei.

      We hadden ook kunnen schrijven: “Eerder zat op deze plek in de Beatrixflat modehuis Beatrix”. Dat laatste hadden we liever gedaan, en er dan een foto bijgezet uit die periode. Helaas staan de foto’s van Modehuis Beatrix achter een ‘slotje’ bij het Gemeentearchief.

  • Simone Ronchetti

    Westzijde is nog niet in beeld… wel verhuizing naar Peperstraat 134 😁

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *