Langs de kade stonden vrijdagavond duizenden mensen. Niet dat we ze telden, maar het waren er best een hoop. Iedereen kwam kijken naar het grote vuurwerk van de kermis in Zaandam.
Vanaf 22.00 uur ging het los. De lucht boven de Zaan vulde zich met licht, geplop en kleur. Het spektakel oogstte oh’s en ah’s.
Het weer zat mee. Hoewel regen was voorspeld, bleef het droog. Daardoor konden bezoekers volop genieten.
De kermis gaat nog door tot en met zondag 14 september 2025. Maar voor velen was dit vuurwerk al hΓ©t hoogtepunt.
Kermisspecialist Jeffery Koster was erbij om het vast te leggen:


Door Merel Kan, foto’s en video van Jeffrey Koster.
Ah, de heffe des volks gebruikt woorden van maar liefst twee(!) lettergrepen, waarop dan een scherpzinnige naamgrap volgt. Niveautje hoor.
Voegt dit gescheld iets toe?
Foutje. Vrijdagavond
Of het nou vrijdagavond of zaterdagavond was het was in iedergeval voor alle dieren kut . Vuurwerk is niet meer van deze tijd .!!!!
Vuurwerk is van alle tijden, een traditionele avond van de Zaanse kermis. Ik stond erbij met mijn hond, welke wel is opgevoed met alle geluiden in de openbaarheid.
of jij bent niet meer van deze tijd linkse flapdrol
Flapdrol zegt iemand die BRUIN is zijn achternaam heeft... Isse Bruin :-)